Rolety zwiększone bezpieczeństwo

Regulacja nasłonecznienia oraz zwiększenie bezpieczeństwa, chociażby poprzez ochronę szyb okiennych przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi to zadania, z którymi doskonale radzą sobie oferowane w naszym salonie rolety. Do państwa dyspozycji posiadamy bogatą ofertę rolet zewnętrznych.

W przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze i domów, zastosowanie rolet zewnętrznych wydaje się być zupełnie naturalnym i niezbędnym krokiem. Umożliwiają one zabezpieczenie się przed wścibskimi sąsiadami, zwiększają izolacyjność termiczną, a także redukują hałas dochodzący z zewnątrz. To jednak wciąż nie koniec korzyści, jakie przynoszą oferowane przez nas rolety. Szczególnie polecamy funkcjonalne rolety zewnętrzne wszystkim, którzy wysoko cenią bezpieczeństwo i intymność.

System podtynkowy IT2000, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna.

Nowy system, wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem dzięki czemu unikamy wszystkich możliwych pustych przestrzeni nad oknem. Elementy podtynkowe rolety IT2000 nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynku. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

Zobacz więcej
Blind4

Ostatnim, najnowszym produktem, jest nowy system rolety nadstawnej TL-1000- jedyny taki na rynku. Cechuje go najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania technologiczne.

TL1000 - to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki - daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety. Można je montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

Stworzony przez naszego producenta system rolety nadstawnej TL1000 na pewno zadowoli najbardziej wymagających odbiorców.

Zobacz więcej
Tl1000

TP1000K to system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm.

System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

Zobacz więcej
Tp1000k

CC1000 - podstawowy system rolet nadokiennych. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od czoła skrzynki. Można je montować do okien, których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Obsługa jest możliwa zarówno ręczna przy pomocy taśmy jak i elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota. Nie występują w wersji z moskitierą.

Zobacz więcej
Cc1000

Roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od niej często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

Zobacz więcej
St2000

Producent Rolet Zewnętrznych: BUBENDORFF – rolety z funkcją żaluzji

Marka BUBENDORFF to producent rolet zewnętrznych premium charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania oraz licznymi walorami użytkowymi. Rolety BUBENDORFF w sposób harmonijny łączą funkcjonalność żaluzji fasadowych i rolet zewnętrznych z bardzo wysokimi parametrami izolacji cieplnej i akustycznej. Wyposażone w panel fotowoltaiczny MONO ID3 SOLAR znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach umożliwiając swobodne sterowanie roletą także w obiektach, w których dodatkowa instalacja elektryczna nie została doprowadzona do wnęk okiennych.

Rolety BUBENDORFF działają jak żaluzje fasadowe. Producent wyposażył system osłon w ruchome lamele, które zapewniają pełną swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, jednocześnie zapewniając wysoki poziom prywatności wewnątrz. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu ruchomych lameli możemy wyglądać na zewnątrz, jednocześnie pozostając niewidocznymi dla spojrzeń z zewnątrz. To atut, który doceniają właściciele nieruchomości wzniesionych w stosunkowo gęstej zabudowie, jak i nieruchomości znajdujących się na najniższych kondygnacjach budynków.

Zobacz więcej